DeeDee Assa Říčany

Apollo Leo v. Illertal x Anny Ensson Bohemia

Datum narození : 15. 6. 2004


DKK/HD: 1 / 1

BK: C1 F1 M1 U1

Bonitační karta - 1. strana, 2. strana


Rodokmen


Apollo Leo v. Illertal Gatsby v.d. Mooreiche Brentano v. Equitania Vindűr Storműr the Viking
Kischny-Kimba Deern v. Leuchtturm
Dijou-ma petite v.d. Mooreiche Sir Nua Atair Beoir of Pelgrims Ring
Celine v.d. Mooreiche
Cassy v. St. Wendelin Niro v. Königsstein Achat v.d. Hirschhalde
Eica v. Königsstein
Andra v. St. Wendelin Josef v. Königsstein
Anschi Löwe v. Bad Boll
Anny Ensson Bohemia Tango v. Dreiburgenland Kalakyrian's Ikaros Hulck du Parc de la Tombelle
Troldegaards Bonne
Ambra v. Löwengarten Rosaceae Amaranthus
Hera Löwe v. Württemberg
Annie Chaloupecké skalky Elkan v. Welland Dreigon v.d. Hexenbrücke
Dayka v. Welland
Ingi Zručská blata Alf v. Avalon
Aranka Zručská blata


Fotky

DeeDee a Dan Apollo


DeeDee a Anny


DeeDee - 5 měsíců

DeeDee a Dea - 5 měsíců

Anny a DeeDee - 20.8.2005

DeeDee - 21.8.2005 a 22.5.2005 - MVP Bratislava

Anny a DeeDee - 25.8.2005

DeeDee - listopad 2005

Delly s DeeDee - Olomouc 1/2006

DeeDee říjen 2006

DeeDee březen 2007

DeeDee duben 2007

DeeDee květen 2007 - výstava Leonberg

DeeDee červen 2007 - 3. narozeniny

DeeDee červen 2007 - výstava Lešno

DeeDee srpen 2007

DeeDee říjen 2007

DeeDee prosinec 2007

Anny a DeeDee duben 2007

DeeDee září 2008 - výstava Zubří

DeeDee říjen 2008 - výstava Praha Uhříněves

DeeDee listopad 2008 s Anny a Mráčkovic Františkou a Darlingem



Výstavy

Polský šampion


Datum Výstava Třída Výsledek Rozhodčí
13.2.2005 MV Brno Dorostu VN4 Ing.J.Matyáš
20.3.2005 NV Ostrava Mladých VD3 Tibor Havelka,SK
16.4.2005 Klubová Mladá Boleslav Mladých V A.Šimácková
24.4.2005 NV Dráždany Mladých SG Mayer,D
1.5.2005 MV Letňany Mladých V4 Dr.V.Beneš
14.5.2005 Klubová Zubří Mladých V4 Orgorzelski,D
29.5.2005 MV Lešno Mladých Vl CAJC Vítez mladých Piotr Król
18.6,2005 MV Portorož Mladých Vl Vítez mladých Katrin Lahi
19.6.2005 MV Umag Mladých V2 Vibor Jezek,HR
24.7.2005 NV Mladá Boleslav Mladých V2 A.Šimácková
20.8.2005 MV Bratislava Mladých D Karl P.Reisinger,A
21.8.2005 MV Bratislava Mladých Vl CAJC Pepper,D
6.11.2005 MV Nitra Mezitřída V2 r.CAC A.Stepinski,Pl
13.11.2005 NV Praha Mezitřída V3 L.Kukla
4.12.2005 NV Nowa Ruda Mezitřída V2  
15.1.2006 NV Olomouc Mezitřída V1,CAC O.Vondrouš
12.2.2006 Brno Mezitřída VD Dr. Jovanovič,B
13.5.2006 Klubová Zubří u Nového Města na Moravě Mezitřída V Řehánek Petr
10.6.2006 Speciální Náměšť na Hané Mezitřída V4 L.Kukla
6.8.2006 NV Legnica Otevřená Vl CWC M.Lewandowski,Pl
13.8.2006 MV Sopot Otevřená Vl CWC A.Stepinski,Pl
1.5.2007 Leonberg Chovatelská V2         W.Gullix,D
2.6.2007 Lešno Otevřená Vl,CWC,r.CACIB         L.Mach,Ch
6.9.2008 Klubová Zubří u Nového Města na Moravě Chovatelská V1         Václavík
5.10.2008 Klubová Praha Uhříněves - Rychety Vítězů V3         O.Vondrouš